Mida teha ja näha Tallinnas?

Sellel, miks Tallinna sageli Balti ehteks nimetatakse, on hea põhjus. Suhteliselt tagasihoidliku suurusega sobib see meeldivalt üllatavalt kultuurilisest ja ajaloolisest pärandist. Alati on midagi teha, näha ja kogeda. Aga mida Tallinnal teile pakkuda on – sõltub sellest, milline inimene te olete.

Parim viis Tallinna kogemiseks, olgu see siis esimene või korduv ​​kord, on kahtlemata jalutuskäik läbi ajalooliste kitsaste vanalinna tänavate. See on ülemaailmselt tunnustatud kui üks paremini säilinud keskaegseid arhitektuuriobjekte maailmas ja seda peab külastama igaüks!

2011. aastal Euroopa kultuuripealinnaks nimetatud Tallinn pakub kultuurisõpradele ka palju. Sellel on palju muuseume ja kunstikohti – üks parimaid on kaasaegse kunsti muuseum KUMU maalilise Kadrioru südames. Läheduses leiate suurepärase klassikalise arhitektuuri, Catherine’s Loss, kus asub ka nüüd oma kunstimuuseum.

Lisaks muuseumides ringi käimisele on palju muudki teha! Moesõpradele pakub Tallinn palju erakordseid ostuvõimalusi – väikestest isetegijapoodidest kuni tipptasemel butiikideni. Kuigi mõnele tänaval ostlemine võib olla nauditav, eelistab üha rohkem kliente veebipoode. Kõik, mida vajate, on vaid hiireklõpsu kaugusel – alates talvistest mantlitest ja lõpetades veebis pikkade kleitidega – leidub midagi igaühele. Kontrollige seda ise ja hellitage ennast, leiate pikad kleidid Internetist kergesti CityMoest!

Ka Tallinna ööelu on suurepärane! Kuna teil on palju puusa baare ja klubisid, on kindlasti midagi teie jaoks. Ükskõik, kas teile meeldivad Telliskivi loomelinnaku kunstilised kohad või vaikne, kuid elegantne elava muusika köide vanalinna väljaku keskel – seal leidub midagi igale maitsele. Saate nautida head pudelit veini või leida käsitööõlle, mis on hoolikalt valmistatud kõikjal riigis.

Kui külastate Tallinna, peaks see olema ka hea märk sellest, millised on teie plaanid. Linn muutub talvehooajal tõeliselt maagiliseks-keskväljakul on välja pandud suur vabaõhu jõuluturg, mille keskel on suur pidulik mänd. Esitage oma soov, leidke hubane talvemüts ning sööge ja jooge meelepäraselt. 

Tallinn on suurepärane linn, mis asub mugavalt Läänemere rannikul, et kogeda nii üksi kui ka sõprade ja perega. Kui te pole mõnda aega külastanud, siis miks mitte seda kohe teha? Sa ei kahetse seda ja kui plaanite poeskäigule minna, siis ei saa selleks paremat kohta olla!