Vaba tuba majas? Aitame sul selle sisustada!

Sa oled lausa õnnega koos, kui sul on kodus vaba tuba, mida ei ole seni millekski kasutatud. Oleme kokku pannud mõned ideed, mis aitavad sul leida rakenduse sellele toale. Tutvu nendega ja kasuta enda vaba ruum ära!

Sa väärid meelelahutust!

Kas oled märganud, et erinevates Hollywoodi filmides on kodudes meelelahutuse toad? Just sellise toa võiksid sa kujundada enda koju! Meelelahutuse tuba tuleb sisustada just selliseks nagu sina soovid. Selles ruumis peab olema võimalik teha kõiki neid tegevusi, mis sulle rõõmu pakuvad ning pärast tööpäeva meelt lahutavad. Loo sinna ruumi kasvõi parim kasiino, mida oled läinud ja kus saad ise enda kasiinoboonused kasutusele võtta. Erinevad kasiinoboonused, põnevad mängud kui ka muu sellega kaasnev saab olla osa sinu meelelahutuse toast. Kui sulle meeldivad hoopiski erinevad filmid, siis tee toast kodukino. Selleks ei pea soetama viimase peal kodukino süsteemi, vaid piisab projektorist, valgest seinast ja kõlaritest ning lihtsa vaevaga saad suurel seinal vaadata enda lemmikfilme ja seriaale. Kõlab ju hästi?

Meelelahutuse toa suureks boonuseks on ka see, et seal saad tähistada sünnipäevasid ja kutsuda enda sõbrad külla. Tegevust jätkub alati!

Kui sa armastad shopata, siis tee ruumist suur garderoob!

Kodust võib leida väga palju asju, neist suure osa moodustavad ka erinevad rõivad, jalanõud, aksessuaarid nagu kotid, kübarad, sallid jms. Kõik need esemed võtavad aga ruumi ja kui seni on need surutud piiratud koguses kappidesse, siis nüüd on sul võimalus paigutada kõik enda lemmik riided ja esemed hajusalt garderoobi.

Vabasse tuppa saab hästi sisustada sissekõnnitava garderoobi, kuhu saab lisada ka suure peegli ja hea valgustuse riietumiseks. Garderoobi sisustamisel on olulisel kohal erinevad kappide ja riiulite lahendused. Kindlasti ei tasu unustada ka head valgust, et üldse riided kapist üles leida. Kogu garderoobi muudab mugavaks ja luksuslikuks see, kui asetad põrandale pehme vaiba. Vaipkatte eest peab muidugi hoolitsema, kuid iganädalane tolmu eemaldamine peaks olema piisav.

Tööta kodust!

Kui sul on võimalik teha kaugtööd, siis võiksid luua tühjast toast kodukontori, kust vahetevahel tööasju teha. Kodukontori sisustamisel tuleb eelkõige pöörata tähelepanu sobiliku laua ja töötooli valimisele. Kontorilaudu on erineva suuruse ja kujuga, kõige ergonoomilisem lahendus on valida laud, mille kõrgus on reguleeritav ja mille taga on võimalik ka püsti seistes tööd teha. Niisamuti tasub ka tooli valikul eelistada ergonoomilisi toole, et tagada hea kehahoiak kogu töö tegemise ajal.

Lisaks lauale ja toolile arvesta vaba ruum ka mõnele riiulile või kapile, kuhu saab asetada vajalikud materjalid või ka kujunduselemendid nagu pildid, taimed, vaasid.

Võõrusta tuttavaid!

Meie viimane soovitus on tühi ruum kujundada külalistetoaks. Kui sul on külaliste jaoks eraldi tuba, siis saad enda parimaid tuttavaid alati enda juures majutada ja samal pakkuda neile privaatsust eraldi toa näol. Külalistetuppa vali mugav voodi koos kvaliteetse madratsiga, selle kõrvale sobivad öökapid ja üks suurem kummut asjade hoiustamiseks. Kogu ruumile annavad viimase lihvi kaunid pildid, taimed, vaibad kui ka kardinad. Soovitame kardinate valikul eelistada lahendusi, mis pakuvad pimendavat efekti, et sinu külalistel oleks hea uni.

Loodame, et said mõne idee juurde, mida enda tühjalt seisva ruumiga teha. Loo sellest tuba, mida kõige enam vajad! Edu sisustamisel!